Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
Oyun 16 0

Pokémon GO, yeni yıl kutu satışına başladı

Oyuna sadece zamanınızı değil paranızı da verebilirsiniz.
Oynaması ücretsiz oyunların piyasaya çıkması ile birlikte, oyun içi satın alımlar da

bizlere sunuldu ve o günden beri peşimizi bırakmadı. Hala pek çok eksiği bulunan

Pokémon GO’dan maalesef bir eksiğin giderildiği ile ilgili bir haber gelmedi, ancak ufak bir sürprizimiz var. Yılbaşına özel olarak, oyun içerisinde yeni yıl kutuları satın alabiliyorsunuz.

Oyun içi satın alımları desteklemesek de, bu hamle yerinde olmuş gibi görünüyor. Kutuların fiyatları oldukça mantıklı ve içlerinden çıkacak olan eşyaların değerlerini karşılıyorlar. Normal şartlar altında “Great” ve “Ultra” topları satın alamadığınız için, hele bir de PokéStop’lardan uzak bir bölgede yaşıyorsanız buralara gidemediğiniz için bu fırsatı değerlendirmeden geçmeyin.

Oyunun geliştiricisi Niantic milyonlar kazanmış olsa da oyun içi mağazadan yapılan satın alımların sayısını artırmak istiyor gibi görünüyor. Yeni yıl kutularının oyunun çöken oyuncu aktivite seviyelerini eski haline getirmeye çalışmak için bulunduğumuz dönemin temasından faydalanan bir adım olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sizler de Pokémon GO’ya geri dönmek istiyor ve hızlı bir başlangıç hayal ediyorsanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir