Kapat
Reklam Alanı
Reklam Alanı
İOS 53 0

Apple’ın 2017’deki sürprizleri neler?

2016’da ilk defa iPhone satışları düşen Apple için geçtiğimiz yıl kuşkusuz parlak bir sene değildi. Ancak Apple, 2017 teknoloji meraklılarını sevindirebilir. Zira bu yıl iPhone’un 10’uncu yıl dönümü olması nedeniyle beklentiler bir hayli yüksek. İşte 2017’de Apple’ın tanıtması muhtemele yeni cihazlar…

İPHONE


ABD merkezli teknoloji devi Apple, bu yıl iPhone’un 10’uncu yılını kutlayacak. Haliyle Apple’ın bu yılda radikal yeniliklerle karşımıza çıkabileceği sıklıkla dile getiriliyor.

İPHONE


Ortaya atılan iddialara göre, yeni iPhone, çerçevesiz ekran, kablosuz şarj özelliği, tamamen cam tasarım ve kavisli ekran ile gelebilir.

İPAD


Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, Apple, Eylül 2017’de yeni bit iPad modeli tanıtacak.

İPAD


Daha önce 9.7 ve 12.9 inçlik iPad Pro modellerini ile kullanıcıların karşısına çıkan şirket bu tarihte bir ara model (10 inç) ile gündeme gelebilir.

APPLE WATCH


2016’da Apple Watch 2’yi tanıtan şirket sağlık alanına yoğunlaşmıştı. Apple’ın akıllı saatlerinde önemli bir değişiklik yapması beklenmiyor ancak bazı kaynaklar teknoloji devinin 4G bağlantısı ile çalışan bir cihaz tanıtabileceğini belirtiyor.

SİRİ


Apple’ın dijital asistanı Siri, rakiplerinin bir hayli gerisinde kaldı. VocalIQ adlı İngiltere merkezli şirketi bünyesine katan Apple’ın bu alanda bir dizi yenilik yapması bekleniyor.

MACBOOK


MacBook cephesinde iMac ve MacBook Pro’ları kapsayacak bir dizi geliştirmenin dışında şirketten radikal bir değişiklik beklenmiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir