görsel Editör

Biz app yeni bir editör getirmek için çok çalıştık – bu size daha düzgün düzenleme deneyimi getirmek için tasarlanmış komple yeniden yazma var. Eğer bir taslak ya da yayımlanmış bir yazı açtığınızda, artık WordPress tam web sürümünde kullanmak olanlar gibi görüntü, bağlantı ve şekillendirme araçları ile yeni bir görsel düzenleme deneyimi elde edersiniz.

İleri düzey kullanıcılar, merak etmeyin! Sen dokunarak HTML görünümünde ve düzenleme koduna geçiş mümkün olacak HTML sağ alt köşesinde:

ekran görüntüsü-2016-05-04_11.49.14.480

İnsan yönetimi

Artık WordPress.com site kullanıcıları yönetebilirsiniz. Sade kullanıcı listesine erişmek İnsanlar  bağlantısını Benim Siteler ekran  ve kullanıcıların rolünü güncelleyebilir veya sitenizden kaldırın.

İnsan yönetimi

diğer değişiklikler

Sürüm 5.5, aynı zamanda birkaç diğer düzeltmeler ile birlikte geliyor:

  • Aramadan gizli bir siteyi seçerken sorunu düzeltildi

Ziyaret ederek bir sonraki sürümü geliştirme ilerlemesini izleyebilirsiniz GitHub bizim 5.6 dönüm noktası .

Beta

Uygulamada yenilikleri ayak uydurarak sever misiniz? herkesten önce yeni şeyler test hoşlanıyor musunuz? Bizim test Google Play aracılığıyla doğrudan sevk güncellemeleri ile beta sürümleri erişebilir. ve muhtemelen yeni böcek – beta sürümleri yeni özellikler, yeni düzeltmeleri gerekebilir! Test Cihazları mümkün bize genel uygulama deneyimini geliştirmek için yapmak ve bize paha biçilmez gelişme geribildirim sunmak.

Bir test yapmak ister misiniz? Opt-in !

Tekno Musti {teknomusti}

Teknomusti.com Her Şey Var Burada

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir